Competitie indeling is bekend

INDELING COMPETITIE VOORJAAR 2019:

ROOD 1:                                                        ROOD 2:

Dirk Dalhuizen                                             Merel Vissers

Marlon Dalhuizen                                        Dominic van Zeijl

Sophie vd Poel                                             Guus Raaphorst

Mirte Kriege                                                   Saar van Lieshout

 

Oranje 1:                                                       Oranje 2

Britney Lingers                                             Cleo de Bilde

Esmee Smit                                                   Madelief Brands

Esmee Schatorje                                          Anne Rozema

Sophie van Hout                                          Demi Smit

Sofie Rozema                                               Eline Smulders

 

Oranje 2:

Ruben vd Heuvel

Alex Karambalis

Justin Bentvelzen

Sem van Hoof

Ivan Yakunin

 

Groen 2:

Team 1                                              Team 2

Valerie de Ridder                            Savvy Brugge

Madelief van Lieshout                  Menno vd Heuvel

Emma Cai                                         Britt Haans

Guus Zwanenberg                         Finn Huijbregts

Sven van Asten                               Yara Boelens

Daan Albers vd Linden                Tim Kerstholt

Team 3                                              Team 4

Dani Kerkhof                                   Janske Peters

Jurre Canters                                   Isa van Dijk

Bram Willems                                  Coen vd Vleuten

Cas Smulders                                   Pascal Bosker

Robin Smulders                              Dion Boelens

Tim Naus                                           Timo Karambalis

                                               

Meisjes 14 2e klasse                    Jongens 14 team 1 1e klasse

Bente van Bussel                            Daan Borsten

Anouk Snoeijen                              Lars Blom

Yinthi Stultiens                                Guus Teunisse

Senna Willemsen                            Gijs Verhoeven

Fleur Brouwer                                 Gijs Pieters

Isabelle Hijnen                              

           

Jongens 14 team 2 2e klasse     Jongens 17 team 1 2e klasse

Thomas Kamperman                     Robin Bakermans

Stijn Kusters                                   Bram Timmermans

Fabian Bosker                                 Arnold Ponnudurai

Bjart Peters                                      Ruben Marinelli

Myron Verduin                               Luc Momber

 

Jongens 17 team 2 2e klasse     Jongens 17 team 3 2e klasse

Wouter Bekkers                             Nando Smits

Jaycey Brugge                                 Gus Creemers

Loek Janssen                                   Tycho Stultiens      

Giovanni vd Male                           Freek Bekkers        

Daan Verhoeven                            Siem Peters

Stan Teunisse (reserve)

                                                          

 Meisjes 17 team 1 2e klasse     Meisjes 17 team 2 2e klasse

Britt Blom                                         Louise vd Male

Lotte van Hout                                Sanne Foolen         

Frederique Verbeek                      Sanne Thijssens     

Floor Vorstermans                         Senna Gofers         

Keira van Tongerlo                       Indy vd Laar

Margit de Ruiter                             Minke Braat

 

Mix 1 3e klasse                                           Mix 2 5e klasse

Daan Timmermans                                   Gilles van Esch

Kevin Pieters Graafland                            Ryan Hectors

Tom vd Dungen                                          Joost Peters Rit

Maud van Oosterwijk                               Vivian van Beek

Sanne van Rooij                                          Manon van Beek

Kim Moonen                                                Veronne Timmermans     

 

Mix 3 5e klasse                                           Heren 4e klasse

Suus Janssen                                                Dyon van Grunsven

Kim Snoeijen                                               Lars van Uden

Kim vd Broek                                               Roy Willemsen

Niels van Hout                                           Thijmen Fine

Wander Aarts                                             Zhi Min Cai

Bram Janssen                                              Bas Gerritse

 

Dames 1 2e klasse                                     Dames 2 3e klasse

Ilse Wiggers                                                 Lara van Rooij

Shannon Pieters Graafland                    Merlijn van Lieshout

Kim van Santen                                           Tess Braat

Janne Sijmens                                             Maartje Ruyters

Yara Smits                                                   

 

Sanne van Gogh

MTV nieuws overzicht